Gates Hydraulics s.r.o.

 

Gates Hydraulics s.r.o.
Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Staré Město

telefon: +420 597 467 622
mail: info@gateshydraulics.cz

01. května 2018

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu.  

více novinek

 

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. 

Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu i pro další zákazníky

Tým Gates Hydraulics neutrpěl jedinou porážku a stal se vítězem 4. karvinské futsalové ligy!

01. března 2013

Tým Gates Hydraulics letos zaznamenal obrovský úspěch a  zvítězil ve své kategorii  karvinské futsalové ligy!

Našemu družstvu se podařil přímo husarský kousek, kdy v konkurenci dalších osmi týmů neprohrál jediný zápas a několik sportovních klání dokonce zakončil nekompromisním skóre 14:0, 12:2 nebo 10:0. Týmu se tak podařilo suverénně postoupit do 3. ligy. Dva hráči týmu se navíc umístili mezi nejlepšími střelci soutěže. Josef Zoller hrající za tým Gates se stal vůbec nejlepším střelcem sezóny, na třetí příčku se dostal s 27 vstřelenými brankami také Michal Pavlík.

„Nápad utvořit podnikový futsalový tým se zrodil na Sportovním dnu v červnu roku 2011. Ředitel továrny Petr Kučera, se jako aktivní futsalista myšlenky ujal a přislíbil nejen účast v týmu ale také finanční podporu, abychom mohli koupit dresy a začít trénovat“ popisuje začátky celého projektu Fero Toráč z úseku montáže hadic, který se chopil role trenéra.

V září 2012 Gates Karviná uspořádal turnaj, jehož výsledek předznamenal budoucí úspěch týmu.  Naši hráči v turnaji zvítězili stejně jako později v celé soutěži. „Letošní sezónu jsme slavnostně zakončili 16. února, kdy podnik na své náklady uspořádal pro hráče neformální oslavu vítězství s občerstvením. Tým budeme i nadále podporovat, stejně jako jiné sportovní aktivity, například celofiremní Sportovní den. Je důležité se potkávat i mimo práci v uvolněnější atmosféře,“ dodává ředitel Petr Kučera.

Hráči našeho týmu:

Roman Gáspár

Petr Kučera

Michal Miklánek

Michal Pavlík

Petr Tománek

František Toráč

David Sivák