Gates Hydraulics s.r.o.

 

Gates Hydraulics s.r.o.
Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Staré Město

telefon: +420 597 467 622
mail: info@gateshydraulics.cz

01. května 2018

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu.  

více novinek

 

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. 

Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu i pro další zákazníky

Gates Hydraulics se stal karvinským Cyklozaměstnavatelem roku 2015!

04. června 2015

Gates Hydraulics se stal karvinským Cyklozaměstnavatelem roku 2015!

4. 6. 2015, Karviná – Naše společnost Gates Hydraulics byla ve čtvrtek 4. června vyhlášena karvinským „Cyklozaměstnavatel roku 2015".

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Do práce na kole“ se konalo v prostorách Regionální knihovny v Karviné. Cílem akce je podpořit a propagovat tento ekologický, úsporný a hlavně zdravý způsob dojíždění do práce. Za Gates se zapojilo celkem 22 zaměstnanců rozdělených do 6 týmů.

Naše společnost se stejně jako město Karviná letos zapojila do této stále populárnější celorepublikové soutěže již podruhé. Zatímco prvního ročníku se zúčastnilo pouze pět firem, letos se počet zdvojnásobil na deset. I přes větší konkurenci se naší společnosti Gates Hydraulics podařilo zvítězit ve všech kategoriích a díky disciplíně a nadšení našich cyklistů jsme soutěž, dá se říci, zcela ovládli.

V kategorii pravidelnost zvítězil se sto procenty jízd ujetých na kole tým Gates Hydraulics „Loadalls“  ve složení Richard Pařík, Pavel Sádecký a Jan Bešina. Rovněž v kategorii výkonnost, kde se měřila celková ujetá vzdálenost, zvítězil Pavel Sádecký s neuvěřitelnými 1250 najetými kilometry, druhý se umístil Jan Bešina rovněž z týmu Loadalls více než 830 km, třetí skončil Pavel Michalík z týmu Rychlá Rota.

„Gates Hydraulics dlouhodobě podporuje sportovní vyžití svých zaměstnanců a aktivity zaměřené na zdravý životní styl. Se zapojením do soutěže jsme proto ani letos neváhali. Rozhodli jsme se navíc podpořit akci také sponzorsky a ocenit věcnou cenou kategorii Výkonnost,“ doplnil Tomáš Klvaňa, personální ředitel společnosti.

Více informací o výsledcích a průběhu soutěže ve městě Karviná se dočtete zde.