Gates Hydraulics s.r.o.

 

Gates Hydraulics s.r.o.
Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Staré Město

telefon: +420 597 467 622
mail: info@gateshydraulics.cz

01. května 2018

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu.  

více novinek

 

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. 

Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu i pro další zákazníky

Gates Legnica a Gates Karviná uspořádali první společné sportovní hry

16. listopadu 2013

V polovině listopadu 2013 se v polské Legnici uskutečnil první ročník společných Gates sportovních "her bez hranic". Zaměstnanci Gates Karviná změřili síly se zaměstnanci sesterského závodu Gates Legnica hned ve třech disciplínách: futsalu, volejbalu a badmintonu.

Her bez hranic se zúčastnilo celkem více než 70 hráčů a celou akci provázela výborná atmosféra. Sportovci z karvinské továrny si odnesli zlatou medaili hned ve dvou disciplínách, a to futsalu a badmintonu. Přestože cílem akce bylo se především společně setkat v neformálním prostředí a posílit týmového ducha v naší společnosti, souboje byly více než napínavé a sportovní výkony úctyhodné. Vzhledem k úspěchu prvních společných sportovních her jsme se rozhodli na první ročník akce navázat a uspořádat na jaře 2014 další kolo, tentokrát v Karviné.