Gates Hydraulics s.r.o.

 

Gates Hydraulics s.r.o.
Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Staré Město

telefon: +420 597 467 622
mail: info@gateshydraulics.cz

01. května 2018

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu.  

více novinek

 

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. 

Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu i pro další zákazníky

Zapojili jsme se do celorepublikové akce Do práce na kole

16. června 2014

Naše společnost se letos v květnu premiérově zúčastnila celorepublikové akce s názvem "Do práce na kole". Za Gates se zapojilo celkem 16 zaměstnanců rozdělených do 6 týmů. Všichni zúčastnění i přes nepřízeň počasí splnili hlavní kritérium soutěže a společně v květnu odjezdili alespoň dvě třetiny jízd do práce na kole.

Cílem akce je podpořit a propagovat tento ekologický, úsporný a hlavně zdravý způsob dojíždění do práce. Přestože se jedná již o čtvrtý ročník soutěže s rekordní účastí 17 českých a moravských měst, Karviná se rozhodla letos zapojit vůbec poprvé.

Gates Hydraulics dlouhodobě podporuje sportovní vyžití svých zaměstnanců a aktivity zaměřené na zdravý životní styl, se zapojením do soutěže jsme proto neváhali. Rozhodli jsme se navíc podpořit akci také sponzorsky a ocenit věcnými cenami kategorii „ Kreativita“, kde měli účastníci za úkol kreativně zachytit své dojíždění do práce.

Vítězem kategorie se stal Anton Svrček se svým příspěvkem nazvaným Nouzové přistání. K výrobě létajícího kola jej  inspiroval příběh Jana Tleskáče z Rychlých šípů.

Slavnostní vyhodnocení a předání cen proběhlo za účasti primátora města Karviná v pátek 13. června v Zámecké galerii Chagall.

Vítězná fotografie Antona Svrčka.