Gates Hydraulics s.r.o.

 

Gates Hydraulics s.r.o.
Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Staré Město

telefon: +420 597 467 622
mail: info@gateshydraulics.cz

01. května 2018

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu.  

více novinek

Certitikace IATF 16949:2016

01. května 2018

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu.

 

Opět budeme jezdit „Do práce na kole“

08. dubna 2016

Naše společnost dlouhodobě podporuje zdravý životní styl svých zaměstnanců, stejně jako projekty zaměřené na ochranu životního prostředí.

Dle nahlášených dat je zájem srovnatelný s minulým rokem. V současnosti registrujeme 6 týmů, což zahrnuje celkem 24 zaměstnanců, mezi nimiž jsou jak stálice této soutěže, tak nováčci. Lákavou novinkou tohoto ročníku je, že se do soutěže mohou zapojit také všichni ti, kteří do práce chodí pěšky, jezdí na in-line bruslích, skateboardech nebo longboardech.

Našim zaměstnancům budeme v květnu držet palce a přejeme jim mnoho sil a šťastných kilometrů.

Gates Hydraulics se stal karvinským Cyklozaměstnavatelem roku 2015!

04. června 2015

Gates Hydraulics se stal karvinským Cyklozaměstnavatelem roku 2015!

4. 6. 2015, Karviná – Naše společnost Gates Hydraulics byla ve čtvrtek 4. června vyhlášena karvinským „Cyklozaměstnavatel roku 2015".

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Do práce na kole“ se konalo v prostorách Regionální knihovny v Karviné. Cílem akce je podpořit a propagovat tento ekologický, úsporný a hlavně zdravý způsob dojíždění do práce. Za Gates se zapojilo celkem 22 zaměstnanců rozdělených do 6 týmů.

Naše společnost se stejně jako město Karviná letos zapojila do této stále populárnější celorepublikové soutěže již podruhé. Zatímco prvního ročníku se zúčastnilo pouze pět firem, letos se počet zdvojnásobil na deset. I přes větší konkurenci se naší společnosti Gates Hydraulics podařilo zvítězit ve všech kategoriích a díky disciplíně a nadšení našich cyklistů jsme soutěž, dá se říci, zcela ovládli.

V kategorii pravidelnost zvítězil se sto procenty jízd ujetých na kole tým Gates Hydraulics „Loadalls“  ve složení Richard Pařík, Pavel Sádecký a Jan Bešina. Rovněž v kategorii výkonnost, kde se měřila celková ujetá vzdálenost, zvítězil Pavel Sádecký s neuvěřitelnými 1250 najetými kilometry, druhý se umístil Jan Bešina rovněž z týmu Loadalls více než 830 km, třetí skončil Pavel Michalík z týmu Rychlá Rota.

„Gates Hydraulics dlouhodobě podporuje sportovní vyžití svých zaměstnanců a aktivity zaměřené na zdravý životní styl. Se zapojením do soutěže jsme proto ani letos neváhali. Rozhodli jsme se navíc podpořit akci také sponzorsky a ocenit věcnou cenou kategorii Výkonnost,“ doplnil Tomáš Klvaňa, personální ředitel společnosti.

Více informací o výsledcích a průběhu soutěže ve městě Karviná se dočtete zde.

Zapojili jsme se do celorepublikové akce Do práce na kole

16. června 2014

Naše společnost se letos v květnu premiérově zúčastnila celorepublikové akce s názvem "Do práce na kole". Za Gates se zapojilo celkem 16 zaměstnanců rozdělených do 6 týmů. Všichni zúčastnění i přes nepřízeň počasí splnili hlavní kritérium soutěže a společně v květnu odjezdili alespoň dvě třetiny jízd do práce na kole.

Cílem akce je podpořit a propagovat tento ekologický, úsporný a hlavně zdravý způsob dojíždění do práce. Přestože se jedná již o čtvrtý ročník soutěže s rekordní účastí 17 českých a moravských měst, Karviná se rozhodla letos zapojit vůbec poprvé.

Gates Hydraulics dlouhodobě podporuje sportovní vyžití svých zaměstnanců a aktivity zaměřené na zdravý životní styl, se zapojením do soutěže jsme proto neváhali. Rozhodli jsme se navíc podpořit akci také sponzorsky a ocenit věcnými cenami kategorii „ Kreativita“, kde měli účastníci za úkol kreativně zachytit své dojíždění do práce.

Vítězem kategorie se stal Anton Svrček se svým příspěvkem nazvaným Nouzové přistání. K výrobě létajícího kola jej  inspiroval příběh Jana Tleskáče z Rychlých šípů.

Slavnostní vyhodnocení a předání cen proběhlo za účasti primátora města Karviná v pátek 13. června v Zámecké galerii Chagall.

Vítězná fotografie Antona Svrčka.

Gates Legnica a Gates Karviná uspořádali první společné sportovní hry

16. listopadu 2013

V polovině listopadu 2013 se v polské Legnici uskutečnil první ročník společných Gates sportovních "her bez hranic". Zaměstnanci Gates Karviná změřili síly se zaměstnanci sesterského závodu Gates Legnica hned ve třech disciplínách: futsalu, volejbalu a badmintonu.

Her bez hranic se zúčastnilo celkem více než 70 hráčů a celou akci provázela výborná atmosféra. Sportovci z karvinské továrny si odnesli zlatou medaili hned ve dvou disciplínách, a to futsalu a badmintonu. Přestože cílem akce bylo se především společně setkat v neformálním prostředí a posílit týmového ducha v naší společnosti, souboje byly více než napínavé a sportovní výkony úctyhodné. Vzhledem k úspěchu prvních společných sportovních her jsme se rozhodli na první ročník akce navázat a uspořádat na jaře 2014 další kolo, tentokrát v Karviné.

Běh Karvinou 2013 - Gates Karviná a Gates Legnica společně během ke zdraví

20. července 2013

Běžci z našeho závodu se společně s kolegy ze sesterské továrny v polské Legnici sešli 13. července 2013 na karvinském náměstí T.G. Masaryka, aby se zúčastnili 9. ročníku "Běhu Karvinou".

Hlavního závodu na 10 km se zúčastnilo 6 běžců, 9 členů Gates Teamu si zaběhlo alespoň kondiční běh na 800 m. Společnost Gates dlouhodobě podporuje zdravý životní styl zaměstnanců včetně různorodých sportovních aktivit, a to v rámci celosvětové kampaně s názvem Gates Wellness Challenge.

15. června 2013 se bezmála stovka zaměstnanců setkala u další sportovní akce, kterou byl již 6. ročník Gates Sportovního dne.

Tým Gates Hydraulics neutrpěl jedinou porážku a stal se vítězem 4. karvinské futsalové ligy!

01. března 2013

Tým Gates Hydraulics letos zaznamenal obrovský úspěch a  zvítězil ve své kategorii  karvinské futsalové ligy!

Našemu družstvu se podařil přímo husarský kousek, kdy v konkurenci dalších osmi týmů neprohrál jediný zápas a několik sportovních klání dokonce zakončil nekompromisním skóre 14:0, 12:2 nebo 10:0. Týmu se tak podařilo suverénně postoupit do 3. ligy. Dva hráči týmu se navíc umístili mezi nejlepšími střelci soutěže. Josef Zoller hrající za tým Gates se stal vůbec nejlepším střelcem sezóny, na třetí příčku se dostal s 27 vstřelenými brankami také Michal Pavlík.

„Nápad utvořit podnikový futsalový tým se zrodil na Sportovním dnu v červnu roku 2011. Ředitel továrny Petr Kučera, se jako aktivní futsalista myšlenky ujal a přislíbil nejen účast v týmu ale také finanční podporu, abychom mohli koupit dresy a začít trénovat“ popisuje začátky celého projektu Fero Toráč z úseku montáže hadic, který se chopil role trenéra.

V září 2012 Gates Karviná uspořádal turnaj, jehož výsledek předznamenal budoucí úspěch týmu.  Naši hráči v turnaji zvítězili stejně jako později v celé soutěži. „Letošní sezónu jsme slavnostně zakončili 16. února, kdy podnik na své náklady uspořádal pro hráče neformální oslavu vítězství s občerstvením. Tým budeme i nadále podporovat, stejně jako jiné sportovní aktivity, například celofiremní Sportovní den. Je důležité se potkávat i mimo práci v uvolněnější atmosféře,“ dodává ředitel Petr Kučera.

Hráči našeho týmu:

Roman Gáspár

Petr Kučera

Michal Miklánek

Michal Pavlík

Petr Tománek

František Toráč

David Sivák