Gates Hydraulics s.r.o.

 

Gates Hydraulics s.r.o.
Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Staré Město

telefon: +420 597 467 622
mail: info@gateshydraulics.cz

01. května 2018

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu.  

více novinek

10/2013 - Společnost Gates na říjnovém strojírenském veletrhu MSV v Brně představila novou řadu produktů. Především se jedná o vysoce kvalitní speciální hadici určenou pro odvod kapalin při následné úpravě emisí dieselových motorů u systémů řízení emisí SCR (selektivní katalytická redukce). Dále Gates přináší unikátní novinky v oblasti polyuretanových řemenů a spojek, ekologických šroubení, bezořezových řešení až do 2" nebo prémiových synchronních gumových řemenů.

Více o těchto nových řešeních průmyslových aplikací v oblasti pohonů a hydrauliky si můžete přečíst v článku publikovaném v Technickém týdeníku zde nebo také ve strojírenském měsíčníku MM Průmyslové spektrum na tomto odkaze.

Článek z Technického týdeníku ke stažení v pdf zde.

Článek z měsíčníku MM Průmyslové spektrum ke stažení v pdf zde.

 

9/2012 - V nejčteněnjším strojírenském časopise MM Průmyslové spektrum uveřejnili v září 2012 článek věnovaný problematice bezpečnosti v hydraulice, který pojednával o „něčem navíc“, co nabízí Gates uživatelům svých produktů. Tím je školicí program „Bezpečná hydraulika“. Více zde.

Článek ke stažení v pdf zde.