Gates Hydraulics s.r.o.

 

Gates Hydraulics s.r.o.
Dětmarovická 409/1
733 01 Karviná - Staré Město

telefon: +420 597 467 622
mail: info@gateshydraulics.cz

01. května 2018

V prosinci minulého roku probíhal v naší společnosti první certifikační audit dle normy pro automobilový průmysl IATF 16949:2016, následně jsme byli certifikováni. Tato certifikace otevírá dveře do automotive průmyslu.  

více novinek

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Společnost Gates Hydraulics s.r.o. působí v rámci společnosti Gates Corporation v Moravskoslezském regionu od roku 2005, kdy si od města Karviná pronajala výrobní halu v průmyslové zóně Nové Pole. Dnes společnost sídlí v nově postavené továrně, jejíž specializací je výroba kovových součástek pro hydraulické hadice a montážní celky pro evropský trh v oblasti stavební a zemědělské techniky.

V současnosti máme otevřeny tyto pracovní pozice:

DĚLNICKÉ POZICE

OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY

OPERÁTOR - MANIPULANT NA OBROBNĚ

OPERÁTOR OHÝBÁNÍ DÍLŮ (TUBE CELL)

OPERÁTOR OBRÁBĚNÍ

 

 

 

THP POZICE

 

MANAŽER LOGISTIKY

TECHNOLOG - PROCESNÍ INŽENÝR

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S RUŠTINOU
 
PLÁNOVAČ VÝROBY

 

 

Pokud Vás některá z našich pracovních nabídek oslovila a chtěli byste nyní nebo v budoucnu pracovat pro naši společnost, zašlete nám Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: hr@gateshydraulics.cz

Zasláním životopisu udělujete společnosti Gates Hydraulics s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů pro účely vedení evidence uchazečů o zaměstnání a organizace výběrových řízení, a to zejména ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, a to po dobu 1 roku nebo do písemného odvolání Vašeho souhlasu. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
 

https://assets.gates.com/content/dam/gates/home/about-us/policies/applicant-policy/gates-job-applicants-privacy-statement.pdf